06.07.2024 CUMARTESİ VEFAT İLANLARI

06.07.2024
653
06.07.2024 CUMARTESİ VEFAT İLANLARI

KÜMBET KÖYÜNDEN ÇİFTÇİOĞULLARINDAN MEHMET, MUSTAFA, MENDERES VE GÜLLÜ ÇİFTÇİ’NİN BABALARI SALİHA ÇORUH, HATİCE VE GÜLİZAR AYDIN, ASYA AYAZ, EMİNE YAMAN’IN BABALARI TOMAK ÇİFTÇİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KÜMBET KÖYÜ CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR ALLAH RAHMET EYLESİN. AİLESİ.

MERKEZ KEMALİYE KÖYÜNDEN AYINCA MAHALLESİNDEN MERHUM HÜSEYİN TOZLU’NUN EŞİ ALİ ŞÜKRÜ, OSMAN, EMİN, EMİNE VE EMRİYE’NİN ANNELERİ ZEYNEP TOZLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KEMALİYE KÖYÜ CAMİİ’NDE ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. ALLAH RAHMET EYLESİN. AİLESİ.

ZEKERİYA VE ZEYNEP UZUNER’İN KIZI, RASİM ŞENYUVA’NIN EŞİ YUDAGÜL ŞENYUVA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ÇINARLAR CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. ALLAH RAHMET EYLESİN. AİLESİ.

DERELİ İLÇESİ YAYLACIK KÖYÜNDEN ÖKSÜZOĞULLARINDAN MERHUM ALİ OSMAN ANGUN’UN OĞLU, FIRINCI DURSUN HÜSEYİN ANGUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP DERELİ İLÇESİ FİSKOBİRLİK CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. ALLAH RAHMET EYLESİN. AİLESİ.