DAHA KONFORLU VE DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

02.05.2024
63
DAHA KONFORLU VE DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Giresun Belediyesi, şehrin altyapı ve üstyapısını güçlirmek ve geliştirmek için kararlılıkla çalışmalarına devam ediyor.

Şehrin yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan çalışmalarla birlikte, vatandaşların daha güvenli, yaşanabilir ve konforlu bir çevrede yaşaması sağlanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından; Gedikkaya Mahallesi 1 Nolu Sokak’ta yol geçişleri betonlama çalışması, Çınarlar Mahallesi Dr. Baki Gürkan Sokak’ta yağmur oluğu yenileme çalışması, Kavaklar Mahallesi Aran Sokak’ta soğuk asfalt tamiratı, Teyyaredüzü Mahallesi Altınyunus Caddesi ve Aydınlar Mahallesi’nde kaldırım yenileme ve parke tamiratı çalışması, Sultan Selim Mahallesi Topal Sokak’ta granit taş tamiri ve Özgürlük Yolu’nda küp taş tamiratı gerçekleştiriliyor.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından; Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi’nde içme suyu şebeke tamiratı, Teyyaredüzü Mahallesi Kent Sokak’ta yağmursuyu kanal temizliği ve Gazi Caddesi’nde ızgara temizliği çalışması yürütülüyor.

Belediye yetkilileri, çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini belirterek, yapılan saha gezileri ve vatandaşların bilgilendirmeleri sonrasında çalışma programının oluşturulduğunu açıkladı.