BAŞKAN KÖSE’YE TEBRİK ZİYARETLERİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE SÜRÜYOR

05.04.2024
50
BAŞKAN KÖSE’YE TEBRİK ZİYARETLERİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE SÜRÜYOR

31 Mart yerel seçimleri sonrası mazbatasını alarak görevine başlayan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse’ye yapılan tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde sürüyor.

Vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası temsilcileri ve diğer kurumların yöneticileri, Başkan Köse’yi tebrik etmek ve başarılar dileyerek desteklerini iletmek için sıraya girdi.

Başkan Köse, ziyarete gelen misafirlerle samimi ve içten bir şekilde ilgilenirken, şehrin ortak hedefleri doğrultusunda birlikte çalışma yanlısı olduğunu anlatıyor.

Yaşanan bu yoğun ziyaret trafiği Giresun halkının Başkan Fuat Köse’ye olan ilgi ve desteğini gösterirken, şehirdeki katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimsendiğinin göstergesi olarak ta değerlendiriliyor.

Yoğun bir şekilde ziyaretçileri kabul eden Belediye Başkanı Fuat Köse: “Tüm resmi kurum, sivil toplum kuruluşu, dernek, sendika, odalarımızla ve halkımızla iş birliği halinde Giresun’umuz için hizmet edeceğiz. Bu birlik ve beraberlik ruhu şehrimize değer katacak. Tebrik ziyaretine gelen tüm halkımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.