444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

ŞENLİKOĞLU, (AA) YILIN FOTOĞRAFLARI OYLAMASINA KATILDI

ŞENLİKOĞLU, (AA) YILIN FOTOĞRAFLARI OYLAMASINA KATILDI

Anadolu Ajansı (AA), 2019’a damga vuran haber ve olaylara ait fotoğrafları oylamaya sunuyor. Oylama sonucunda, (AA) foto muhabirlerinin Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli fotoğrafları arasından üç kategoride yılın fotoğrafı seçilecek.

Bu kapsamda Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da fotoğraf oylamasına katılarak seçimini yaptı. Başkan Şenlikoğlu: “Her biri birbirinden güzel ve etkili olan fotoğrafların arasından zor bir seçim oldu. Emeği geçen foto muhabiri arkadaşlarımızı kutluyorum.” dedi.

Her yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar, siyasetçiler, bürokratlar, sporcular ve çok sayıda sanatçının oylamaya katıldığı geleneksel Yılın Fotoğrafları yarışmasında, haber kategorisinde 17, yaşam kategorisinde 19 ve spor kategorisinde 14 kare fotoğraf yer alıyor.

AA fotoğraf editörleri tarafından belirlenen fotoğrafların yanı sıra her ay yapılan “Ayın Fotoğrafı” oylaması sonucu birinci olan fotoğrafların da yer aldığı listede siyaset, spor, yaşam gibi çeşitli konulara ilişkin fotoğraflar bulunuyor.

1 2

10 Aralık 2019
393 kez görüntülendi