444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

Giresun Belediyesi Otobüs Güzergahları

ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 1.HAT

ETBAŞOĞLU KÜÇÜKLÜ – YALIKÖY
06:45 06:45 Etbaşoğlu 07:45 07:45 Küçüklü-Yalıköy
07:45 06:55 Aksu Motel Sanayi 08:45 07:50 Güre Sapak-Üniversite
08:45 07:00 Çırak Deresi Gemiler Çekeği 09:45 07:55 Boztekke Sapağı İl Özel İdare-Cezaevi
09:45 07:05 Sütlaç-Yeniyol 10:45 08:00 Sgk-D.Hastanesi-Fizik T.-Terminal
10:45 07:10 Sokakbaşı-Çınarlar 11:45 08:05 Çıtlakkale-Hükümet Konağı
11:45 07:15 ŞeyhCamii-Malpazarı 12:45 08:10 Meydan-Bulancak Durağı
12:15 07:20 Hükümet Konağı 13:45 08:15 Malpazarı-G-City
13:45 07:25 D.Hastanesi-Fizik T.-Sgk Terminal 14:45 08:20 Debboy-Yeniyol-Sütlaç
14:45 07:30 Cezaevi-İl Özel İdare Boztekke Cd. 15:45 08:25 Gemiler Çekeği-Sanayi
15:45 07:35 Üniversite Güre Sapağı 16:45 08:30 Abacıbükü
16:45 07:40 Küçüklü-Yalıköy Varış 17:45 08:40 Etbaşoğlu-Varış
17:45 Kış Mevsiminde Son Kalkış 18:45 Kış Mevsiminde Son Kalkış

 

BELEDİYE OTOBÜSÜ 2.HAT
KÜÇÜKLÜ-YALIKÖY ESENBÜK
07:15 07:15 Küçüklü-Yalıköy 07:15 07:15 Esenbük
08:15 07:20 Güre Sapak 08:15 07:20 Aydınlar Mah.-Ada Hastanesi
09:15 07:25 Boztekke Sapak-Virandere 09:15 07:25 Sanayi-Çeşme-Lojman
10:15 07:30 Sgk-D.Hastanesi-Fizik T.-Terminal 10:15 07:30 Çırak Deresi Gemiler Çekeği
11:15 07:35 Çıtlakkale-Hükümet Konağı 11.15 07:35 Sütlaç-Yeniyol
12:15 07:40 Meydan-Bulancak Durağı 12:15 07:40 Sokakbaşı-Çınarlar
13:15 07.45 Malpazarı-G-City 13:15 07:45 ŞehyhCamii-Malpazarı
14.15 07.50 Debboy-Yeniyol-Sütlaç 14:15 07:50 Hükümet Konağı
15:15 07:55 Gemiler Çekeği-Sanayi 15:15 07:55 D.Hastanesi-Fizik T.-Sgk-Terminal
16:15 08:00 Ada Hastanesi 16:15 08:00 Virandere-Boztekke Sapağı
17:15 08:05 Aydınlar Mah. 17:15 08:05 Üniversite Güre Sapağı
18:15 08:10 Esenbük 18:15 08:10 Küçüklü-Yalıköy Varış