444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

4 EKİM 2018 PERŞEMBE VEFAT İLANLARI

4 EKİM 2018 PERŞEMBE VEFAT İLANLARI

Merkez Cumhuriyet mah. Merhum Hüseyin ve Merhume Nazife’nin kızı.Azmi Başaran’ın  eşi Fatma Hatun Başaran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Allah rahmet eylesin…


Merkez Akköyden Karaosmanoğullarından Merhum Aslan ve Havva Kara’nın gelini .Merhum Ferhat Kara’nın eşi.Hacer Kara vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Akköy ulupelit camiinde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Allah rahmet eylesin…


Duroğlu beldesi Tekke mah. Merhum Özkul  Altın ve Zeynep Altın’ın kızı. Hasan Akyol’un gelini .Mehmet Akyol’un eşi Şükran Akyol vefat etmiştir.Cenazesi bugün Tekke mah . Yalıkahve camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Allah rahmet eylesin…


 

Keşap Halkalı köyünden Kantaroğullarından Merhum Hüseyin Öztürk’ün oğlu.Hacı Şükrü Öztürk vefat etmiştir.Cenazesi bugün Halkalı köyü camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Allah rahmet eylesin…


Keşap Kayabaşı köyünden Güler Çiçek’in eşi.Sezgin Çiçek vefat etmiştir.Cenazesi bugün kayabaşı merkez camiide   öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Allah rahmet eylesin…


Keşap karabedir mah. çukurköy mevkiinden İmamoğullarından  merhum Dursun ve Akgül Karakaya’nın oğlu.Hurşut Karakaya  vefat etmiştir.Cenazesi bugün Keşap kubbeli camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Allah rahmet eylesin…

 

 

 

 

04 Ekim 2018
918 kez görüntülendi