444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

23 NİSAN BAŞKANI TAPARCI TALİMATLARINI SIRALADI

23 NİSAN BAŞKANI TAPARCI TALİMATLARINI SIRALADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Giresun Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Abacıbükü İlkokulu 3-C sınıfı öğrencisi Furkan Taparcı, yapılmasını istediği çalışmaların talimatını verdi.

23 Nisan Başkanı Furkan Taparcı, arkadaşı Beyza Nil Özel, Müdür Yardımcısı Hakan Üstün ve öğretmen Yusuf Akkaya ile beraber geldiği başkanlık makamında, Başkan Kerim Aksu tarafından karşılandı.

Başkan Kerim Aksu, belediyede beş başkan yardımcısı, 28 müdür ve tüm personelin görev için hazır olduğunu bildirdi.

23 Nisan Başkanı Furkan Taparcı, Park ve Bahçeler Müdürü Fazıl Hıdımoğlu’nu arayıp, şehirdeki parkların durumu hakkında bilgi aldı ve Abacıbükü İlkokulu bahçesinin düzenlenmesi talimatını verdi. Başkan Furkan Taparcı, otoparkların çoğaltılması, çöplerin ayrıştırılarak toplanması, Kale’ye yaşlıların rahat ulaşımının sağlanması, Aksu Mahallesine bisiklet yolu yapılması, şehirdeki parkların bakımının tamamlanmasını istedi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Kale’ye engelli aracının yaşlılara ücretsiz hizmet verdiğini, 8 yılda bin araçlık otopark yapıldığını, Gedikkaya Projesi ile Giresun’a yeni bir cazibe merkezi kazandırdıklarını, 23 Nisan Başkanı Furkan Taparcı’nın taleplerinin takipçisi olacağını belirterek; “Çocuklarımızın daha güzel ve sağlıklı çevrede yetişmesi ilk önceliğimizdir. Okullarımızın istek ve taleplerini her zaman yerine getirmeye çalıştık. Büyük Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

Başkan Kerim Aksu, kendisini ziyaret eden öğrenci ve öğretmenlere günün anısına hediye verdi.

210417-ABACIBÜKÜ İLOKULU 23 NİSAN BAYRAMI TEMSİLİ BAŞKAN FURKAN TAPARCI (35) 210417-ABACIBÜKÜ İLOKULU 23 NİSAN BAYRAMI TEMSİLİ BAŞKAN FURKAN TAPARCI (66) 210417-ABACIBÜKÜ İLOKULU 23 NİSAN BAYRAMI TEMSİLİ BAŞKAN FURKAN TAPARCI (74) 210417-ABACIBÜKÜ İLOKULU 23 NİSAN BAYRAMI TEMSİLİ BAŞKAN FURKAN TAPARCI (88) A (1) A (3)

21 Nisan 2017
1.010 kez görüntülendi