444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

ŞENLİKOĞLU ‘’15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’’ PROGRAMLARINA KATILDI

ŞENLİKOĞLU ‘’15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’’ PROGRAMLARINA KATILDI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programlarına katıldı.

Başkan Şenlikoğlu yaptığı konuşmada; ‘’Türk Milleti 15 Temmuz’da ülkemizin bölünmez bütünlüğünü sadece terör örgütlerine değil tüm dünyaya göstermiştir. Büyük uğraşlarla kazanılmış her karışında şehit verilmiş ülkemizi bölmeye ne bir terör örgütünün ne de dış güçlerin gücü yetmeyecektir’’ dedi.

DEMOKRASİ ŞEHİDİ İSMAİL KEFAL UNUTULMADI

251 şehit, 2194 gazi verdiğimiz hain gece de vatan uğruna gözünü kırpmadan ülkenin bölünmez bütünlüğünü korumak için terör örgütüne kafa tutanlar içerisinde Giresun Tirebolulu İsmail Kefalde demokrasi şehidi olmuştu. 15 Temmuz gecesi boğaz köprüsünde üzerine çıktığı tankın namlusu başına çarpınca şehitlik mertebesine erişen İsmail Kefal Tirebolu Karademir Köyünde kabri başında anıldı. Başkan Şenlikoğlu, İsmail Kefal’ın kabri başında dua okurken ailesine de tekrardan baş sağlığı diledi.

15 TEMMUZ TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Atatürk Meydanı’nda düzenlenecek ‘’15 Temmuz Temalı Fotoğraf Sergisi’’ hava muhalefeti nedeniyle Can Akengin Sanat Galerisine alındı. 15 Temmuz gecesi vatanına sahip çıkan, ülkenin bölünmez bütünlüğü adına savaşan milli kahramanların çekilmiş fotoğraflarının sergilendiği programa katılan Başkan Şenlikoğlu açılış kurdelesini keserek, sergiyi gezdi.

‘’15 TEMMUZ İHANETİ ve MİLLİ İRADENİN GÜCÜ’’ BELGESELİ

Başkan Şenlikoğlu ‘’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’’ programlarına Giresun Üniversitesinde yayınlanan belgeseli izleyerek devam etti. Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda yayınlanan ve adı ‘’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gücü’’ olan belgeselde Milli Mücadele Kahramanı Hemşehrimiz İsmail Kefal konu oldu. Salonu dolduran yüzlerce kişinin tüylerini diken diken eden belgeselde vatanseverler milli mücadele ruhuna alkışlarla destek verdi.

 

 

15 Temmuz Haber (1) 15 Temmuz Haber (1) 15 Temmuz Haber (2) 15 Temmuz Haber (2) 15 Temmuz Haber (3) 15 Temmuz Haber (3) 15 Temmuz Haber (4) 15 Temmuz Haber (4) 15 Temmuz Haber (5) 15 Temmuz Haber (6)

 

15 Temmuz 2019
271 kez görüntülendi