Bizi Arayın 444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

MISIR EKMEĞİ

MISIR EKMEĞİ

Bu özel ekmeğin içeriğinde insanlar için faydalı olan pek çok lifler bulunur. 100 gram mısır ekmeğinde yaklaşık olarak 1 gram lif bulunur ve bu insan sağlık için çok faydalıdır. Mısır ekmeği içeriğinde doğal olarak mısır yağı barındırır. Bu sayede kolesterol seviyesinin normal seviyede kalmasına yardımcı olur. Bunun yanında mısır yağı cilt için de önemli yararlar sağlar. Mısır ekmeğinin içeriğinde magnezyum da yüksek oranda bulunur. Bu magnezyum minerali sayesinde bağırsaklara büyük yarar sağlar ve daha verimli çalışmalarını etkiler. Bağırsak hastalıklarının önlenmesi için oldukça etkilidir. Mısır ekmeği insanların ihtiyaç duyduğu B1, B2 ve E vitaminlerini yapısını barındırır.

CORNBREAD

This special bread contains many fibers that are beneficial to humans. 100 grams of cornbread contains approximately 1 gram of fiber, which is very useful for human health. Cornbread naturally contains corn oil. In this way, it helps to keep cholesterol level at normal level. In addition, corn oil provides important benefits for the skin. The content of cornbread is also high in magnesium. This magnesium mineral provides great benefit to the intestines and affects their work more efficiently. It is very effective for the prevention of intestinal diseases. Corn bread contains the vitamins B1, B2 and E that people need.

MAISBROT

Dieses Spezialbrot enthält viele für den Menschen nützliche Ballaststoffe. 100 Gramm Maisbrot enthalten ungefähr 1 Gramm Ballaststoffe, was für die menschliche Gesundheit sehr nützlich ist. Maisbrot Auf diese Weise hilft es, Ihren Cholesterinspiegel auf einem normalen Niveau zu halten. Darüber hinaus bietet Mais öl wichtige Vorteile für die Haut. Der Gehalt an Maisbrot ist auch reich an Magnesium. Dieses Magnesiummineral schont den Darm und wirkt sich effizienter auf seine Arbeit aus. Es ist sehr wirksam zur Vorbeugung von Darmerkrankungen. Maisbrot enthält die Vitamine B1, B2 und E

Tarif için tıklayınız.

Click for the recipe.

Klicken Sie für das Rezept

12 Eylül 2019
331 kez görüntülendi