Bizi Arayın 444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

GİRESUN’UN PLAJLARI

GİRESUN’UN PLAJLARI

Karadeniz’in en güzel koy ve plajlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kumsal genişliği, koyların güzelliği ve su temizliği bakımından da eşsiz olan Giresun’un deniz kıyısı boyunca sıralanan plajlar sizin için doğru adrestir.

Şehrin en çok tercih edilen başlıca plajları Belediye ve Jandarma plajlarıdır. Şehir merkezi dışında Bulancak, Keşap, Tirebolu ve Espiye ilçelerinde de plajlar bulunmaktadır. Bu plajların bir kısmında çadır ve karavan kampı imkanları bulunmaktadır.

BEACHES OF GIRESUN

If you are looking for the most beautiful bays and beaches of the Black Sea, you are in the right place. The beaches along the seaside of Giresun are the right addresses for you because they are unique in terms of beach width, beauty of the bays and water cleanliness,

The most preferred beaches of the city center are Public and Gendarmerie Beaches. There are also beaches in Bulancak, Kesap, Tirebolu and Espiye districts. Some of these beaches have tent and caravan camp facilities.

STRÄNDE IM GIRESUN

Wenn Sie nach den schönsten Buchten und Stränden des Schwarzen Meeres suchen, sind Sie hier richtig. Das Meer von Giresun, das in Bezug auf die Breite des Strandes, die Schönheit der Buchten und die Sauberkeit des Wassers einzigartig ist, ist die richtige Adresse für Sie an den Stränden entlang der Küste.. Die beliebtesten Hauptstrände der Stadt sind die Strände Belediye Plajı und Jandarma Plajı. Sehr schöne Strände sind auch in Bezirk von Bulancak, Kesap, Tirebolu und Espiye. Einige dieser Strände verfügen über Zelt- und Wohnwagenstellplätze.

Fotoğrafları:

giresun-plajlari-001

giresun-plajlari-002

giresun-plajlari-003

giresun-plajlari-004

giresun-plajlari-005

giresun-plajlari-006

29 Ağustos 2019
1.232 kez görüntülendi