Bizi Arayın 444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ

GİRESUN BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ

ŞERAFETTİN VURGUN

bld-bskn-serafettin-vurgun

Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun’un Özgeçmişi;

20.11.1975 tarihinde Giresun Dereli İlçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Dereli’de, Lise Öğrenimini Trabzon Lisesinde tamamladı. Lisans Eğitimini 1999 yılında Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde yaptı. Ayrıca Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde Yüksek Lisansını bitirdi. 2001-2005 yılları arasında özel bir şirkette şantiye şefliği görevlerinde bulundu. Aralık 2005 tarihinde Belediyemizde Mühendis olarak göreve başladı. Sırasıyla Özel Kalem Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Etüt Proje Müdürlüğü ve Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Evli ve 2 çocuk babası olan Şerafettin Vurgun, 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Aytekin Şenlikoğlu tarafından Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Bağlı Bulunan Birimler:

Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun’a bağlı müdürlükler; İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Muhtarlık Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü,  İtfaiye Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü


OSMAN ÖDEN

osman-oden-2019-2902019

Başkan Yardımcısı Osman ÖDEN’İN Özgeçmişi;

1967 yılında Giresun’ da doğdu. İlk, orta ve liseyi Giresun’ da bitirdi. 1987 yılında inşaat sektöründe ticaret hayatına atılarak baba mesleği olan müteahhitlikle uğraşmaya başladı.

Giresun AK Parti kurucu üyelerinden olup, partinin değişik kademelerinde görev almıştır. 2004 yılı Mahalli İdareler seçiminde AK Parti Merkez ilçeden İl Genel Meclis Üyeliğine seçildi.

2009 yılında Mahalli İdareler Seçiminde AK Parti Merkez ilçeden İl Genel Meclis Üyeliğine yeniden seçilen Öden, 2009-2014 yılları arasında İl Genel Meclis Başkanlığı görevini yaptı. Ayrıca Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babası olan Osman Öden, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi seçilerek Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Bağlı Bulunan Birimler:

Başkan Yardımcısı Osman ÖDEN’e bağlı müdürlükler; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Hal Müdürlüğü, Terminal Müdürlüğü, Sivil Savunma Uzmanlığı, İktisat Müdürlüğü ile Mezarlıklar Müdürlüğü


 

16 Mayıs 2018
67.886 kez görüntülendi