Bizi Arayın 444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehrin farklı noktalarındaki belediye çalışmalarını yakından takip etmeyi sürdürüyor.

Saha çalışmalarına büyük önem veren Giresun Belediyesi, günlük ve haftalık belirlemiş olduğu çalışma programı kapsamında vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet götürmek için yoğun çaba harcıyor.

Belediye çalışmalarını yakından takip ederek ilgili birim müdürlerinden bilgiler alan ve geçtiğimiz haftalarda Çıtlakkale Mahallesi Ürün Sokak ile 124 Nolu Sokak’ı birbirine bağlayacak yeni yol açma çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Şenlikoğlu; “Şehrimizin dört bir tarafında yeni imar yolları açıyoruz. Bölgelerin ihtiyacını giderecek çalışmalar yapıyoruz. Orman Bölge Müdürlüğü arkasında Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve 200 metre uzunluğunda yeni imar yolunun açma çalışmasının büyük bir bölümü tamamlandı. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğümüz tarafından da altyapısı yapılacak yolun, daha sonra üst yapısı yapılacak ve yolumuz hizmete açılacak.” dedi.

1 2 3 4

 

 

06 Kasım 2019
608 kez görüntülendi