444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

BAŞKAN, HALK EL ELE

BAŞKAN, HALK EL ELE

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, vatandaşlar ile bir araya gelip, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Başkan Aksu, şehir merkezinde bulunan Fındık Pazarı mevki, Atatürk Meydanı ve Fatih Caddesi üzerinde bir takım ziyaretler yapıp, vatandaşlarla bir araya geldi. Bölgede bulunan berber, kahvehane, lokanta ve benzeri iş yerlerini ziyaret edip, esnaf ve vatandaşların hatırını sorup sohbet etti.

Başkan Kerim Aksu’yu aralarında görmekten oldukça memnun olan vatandaşlar, her zaman kendisinin destekçisi olduklarını, yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, istek ve taleplerini de Başkan Aksu’ya ilettiler.

Giresun’un hepimizin ortak paydası olduğunu belirten Belediye Başkanı Aksu, “Bizler vatandaşlarımız ile ele ele verip, çalışmalarımızı onların görüş ve önerilerini alarak yürütüyoruz. Yapmış olduğumuz çalışma programlarımız çerçevesinde ekiplerimiz farklı mahalle, cadde ve sokaklarda çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bizim yaptığımız her şey ortada. Biz şeffaf bir belediyeyiz. Gizli kapaklı hiçbir işimiz olmaz ve olamaz. Tüm çalışmalarımız halka açık. Giresun gün geçtikçe küçülen değil, büyüyen bir şehir. Bu yüzden yeni ihtiyaçlar doğuyor. Çalışmalarımızın tamamı insan odaklı. Yaptıklarımızı görmek isteyenler iyi görüyor. Görmek istemeyenlerin ise kendi tercihleri. Yapılan bir iş için yapmadı etmedi demek ne kadar üzücü bir durum. Bu şehir hepimizin. Bu zamana kadar halkımızla el ele verip, birçok zorlukları aştık. Bundan sonrada böyle olacaktır. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum” dedi.

 

1 3 4 5 8 10 12 17

14 Mart 2018
611 kez görüntülendi