444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

BAŞKAN AKSU REFERANDUMLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI

BAŞKAN AKSU REFERANDUMLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI

Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Haber Türk Gazetesi Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya ile başkanlık makamında buluşan Belediye Başkanı Kerim Aksu, referandum süreci ve belediye çalışmalarını konukları ile değerlendirdi.

Başkan Aksu, belediye çalışmaları, referandum süreci ile ilgili Haber Türk Gazetesi Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya’nın sorularını yanıtladı. Aksu; “18 maddelik anayasa değişikliğinde EVET nasıl savunulur? Bunu anlamak gerçekten zor.  Ancak HAYIR, Cumhuriyet’e, çağdaşlığa, demokrasiye, hukuka sahip çıkmaktır. Çocuklarımızın geleceğine sahip çıkmaktır. Bu ülke, bu cumhuriyet kolay kurulmamıştır. Bu bir parti seçimi değildir. Halkımız kendi geleceğini tayin edecektir. Türk halkı en zor günlerde en doğru kararı vermiştir. Ben şahsen çok umutluyum” dedi.

Kültür ve Devlet Bakanlıklarında bulunan Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, halkın tehlikenin farkında olduğun belirterek, 16 Nisan da parti seçimi yapılmayacağını, halkın kendi geleceğini oylayacağını söyledi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, misafiri Milletvekili Sağlar’a “Fındık Başımın Tacı” heykeli hediye edip, ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Sağlar, Kerim Aksu’nun başarılı çalışmalarla örnek alınan belediye hizmetleri ürettiğini, asıl teşekkürü kendisinin hak ettiğini söyledi.

Referandum çalışmaları için Giresun’da bulunan Fikri Sağlar, esnafları ziyaret edip, görüşlerini açıkladı.

080317-ESKİ KÜLTÜR BAKANI FİKRİ SAĞLAR BAŞKANI ZİYARET (23) 080317-ESKİ KÜLTÜR BAKANI FİKRİ SAĞLAR BAŞKANI ZİYARET (34) 080317-ESKİ KÜLTÜR BAKANI FİKRİ SAĞLAR BAŞKANI ZİYARET (50)

08 Mart 2017
689 kez görüntülendi