444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

ASFALT EKİPLERİ TEYYAREDÜZÜ MAHALLESİ’NDE

ASFALT EKİPLERİ TEYYAREDÜZÜ MAHALLESİ’NDE

Giresun merkez ve bazı mahallelerde devam eden doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan araç yolları yeniden onarılıyor.

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen, yolların bakım ve onarım çalışması belirli program dâhilinde aralıksız devam ediyor. Teyyaredüzü Mahallesi Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın caddesi üzerinde yapılan doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan yollar ekipler tarafından yenileniyor.
Belediye Başkanı Kerim Aksu, Teyyaredüzü Mahallesi’nde başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Muhtar Volkan Turgut ve esnaflarla beraber mahallede yapılan çalışmaları değerlendiren Aksu, doğalgaz çalışmalarının belediyenin en büyük yükünü oluşturduğunu belirterek; “ Doğalgaz tabi ki çok önemli bir hizmet. Bu hizmetten yararlanmak için bu külfette kaçınılmaz. Hatırlanacağı gibi geçen yıl bu mahallemizde geniş kapsamlı asfalt çalışması yapmıştık. Doğalgaz hizmeti için bu yollar tekrar bozuldu.Ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teyyeredüzü Mahallemizde tüm bozulan yolları yapacağız. Mahalle sakinlerimiz endişe duymasın, kısa sürede çalışmalar tamamlanacak” dedi.
Kısa sürede tamamlanacak çalışmanın ardından ekipler diğer mahalle ve sokaklarda da benzer çalışmalar yapmaya devam edecek.

 

BLD_5578 BLD_5583

15 Ekim 2018
568 kez görüntülendi