444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

ASFALT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

ASFALT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Giresun Belediyesi yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte şehir genelinde asfalt çalışmalarına ağırlık verdi.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar ve hazırlanan program kapsamında, ekipler Teyyeredüzü Mahallesi’nde geniş kapsamlı asfalt çalışmasına başladı. İlk olarak Boztekke Caddesi mezarlık yanından başlayan çalışmaların, diğer cadde ve sokaklarda devam edeceği bildirildi. Doğalgaz ana ve bağlantı hatlarının geçtiği cadde ve sokakların bozulan bölümleri yeniden asfaltlanıp hizmete açılacak.

Gedikkaya ve Aksu Mahallesinin bozulan yollarında asfalt çalışması yapıp, yenilenen yolları vatandaşlarımızın hizmetine açtık diyen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu,  Teyyaredüzü Mahallesi’nde yapımına başlanılan asfalt çalışmaları hakkında da bazı bilgiler verip şunları söyledi; “Teyyeredüzü Mahallesi’nde geçtiğimiz yıllarda büyük ölçüde alt yapı çalışması yapıldı. Girilmedik cadde ve sokak kalmayıp, tüm alt yapılar yenilendi. 2013 yılında mahallenin tüm cadde, sokak ve ara yolları sıfırdan asfaltlandı. Yenilenen tüm yolların üzerinden 4 yıl gibi bir süre geçti ve bu bölgede doğalgaz çalışmalarına başlanıldı. Giresun Belediyesi olarak en büyük talihsizliğimiz doğalgaz çalışmalarının yavaş ilerlemesi olup, yapılan tüm yollar yeniden kazıldı ve bozuldu. Evimizde doğalgaz istiyorsak mecburen biraz sıkıntı çekeceğiz. Bozulan yollarımızı tekrardan asfaltlayarak eski haline getirmek için yoğun çaba harcıyoruz. Doğalgaz çalışmalarının belediye bütçesine getirdiği ilave yük 50 milyon liranın üzerindedir. Biz bu şehrin tamamına hizmet götürüyoruz. Bizler vatandaşımıza en iyi hizmeti etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (7) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (10) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (17) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (23) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (35) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (49) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (54) 100718-TEYYAREDÜZÜ MAH. BOZTEKKE CAD. ASFALT ÇALIŞMASI (58)

10 Temmuz 2018
650 kez görüntülendi