444 4 028

Sosyal Medyada Biz}

YEŞİL SOKAK’TA PARKELER YENİLENİYOR

YEŞİL SOKAK’TA PARKELER YENİLENİYOR

Giresun Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından şehrin muhtelif yerlerinde parke ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalarını Hacı Hüseyin Mahallesi Yeşil Sokak’ta sürdüren belediye ekipleri, bölgede yapılan doğalgaz çalışması sonrası bozulan yolu yeniden düzenliyor. Sokağın başlangıcından itibaren mevcut parkeler sökülerek alt zemin düzenlemesi yapıldı. Yağmur suyu oluklarının da yapılmasının ardından yeni parke döşeme çalışmasına geçildi. Belirli program dahilinde devam eden çalışma sonunda sokak yeni görünümüne kavuşmuş olacak.

Yapılan çalışmalardan memnun kaldıklarını belirten mahalle sakinleri; “Sokağımızdan geçen doğalgaz sonrası yollarımız bozularak kullanışsız bir hal aldı. Belediye ekipleri bu sorunu gidermek için kısa sürede sokağımızda çalışma başlatarak, bu problemin önüne geçti. Şuanda çalışmalar devam ediyor. Bittikten sonra burada rahat bir nefes alacağız. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.”

100717-HACI HÜSEYİN MAH. YEŞİL SOK. PARKE YOL ÇALIŞMASI (2) 100717-HACI HÜSEYİN MAH. YEŞİL SOK. PARKE YOL ÇALIŞMASI (7) 100717-HACI HÜSEYİN MAH. YEŞİL SOK. PARKE YOL ÇALIŞMASI (10)

 

13 Temmuz 2017
104 kez görüntülendi